Disney Magic Timer by Oral-B

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 84 MB
  • Version 4.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Disney Publishing Worldwide
Çocuklarınız için özel olarak geliştirildiği Disney Magic Timer by Oral-B mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Disney Magic Timer by Oral-B mobil uygulaması tamamen minikler için özel olarak geliştirilmiştir. Çocuklarınızın diş fırçalama işlemini daha eğlenceli bir şekilde öğrenmesi ve alışkanlık haline getirilmesi için geliştirilmiş olan Disney Magic Timer by Oral-B mobil uygulaması ebeveynlerin işine yarayacak olan faydalı bir uygulamadır. Uygulamayı Android  cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek çocuklarınız için kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Oral-B tarafından Disney Magic Timer ile çocuklarınızın günlük fırçalama rutinine daha fazla eğlence katabilir ve çocuklarınız sıkılmadan bu alışkanlığı kazanabilirler. Dişlerini daha sağlıklı ve uzun fırçalamaları açısından eğlenceli ögeler sunan Disney Magic Timer mobil uygulamasında Disney karakteri çocuklarınızı eğlendiriyor. 

Oral-B tarafından Disney Magic Timer uygulamasını indirin ve sevimli karakter eşliğinde çocuklarınızın eğlenmesine izin verim. Mobil cihazınızı faydalı bir hale getirmek için uygulama sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamayı kullanarak ne kadar çok diş fırçalama işlemi yaparsanız uygulamada o kadar çok puan ve rozet kazanacaksınız. 

Disney Magic Timer by Oral-B indir
DİĞER SÜRÜMLER