Disney Magic Timer by Oral-B

Sağlık ve Fitness Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 195.4 MB
  • Version 4.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Disney Publishing Worldwide
Disney Magic Timer by Oral-B, ebeveynlerin işine yarayacak olan oldukça faydalı bir mobil uygulamadır.

Çocuklarınızın diş fırçalama alışkanlığını kazanması için özel olarak geliştirilmiş olan Disney Magic Timer by Oral-B mobil uygulaması ebeveynlerin işini kolaylaştıracak yardımcı bir uygulamadır. Uygulamayı IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayın. Minik çocuklarınızın diş fırçalama alışkanlığını kazanmaları ve bu işlemi uzun ve düzenli bir şekilde yapmalarını sağlamaları açısından Disney Magic Timer uygulaması ebeveynlere yardımcı olacaktır. 

Şimdi en sevdiğiniz Disney, Marvel ve Star Wars karakterlerinin yirmi üçünü içeren bu uygulamayı, çocuğunuzu daha uzun süre fırçalamaya teşvik etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Çocuklarınızı hem eğlendirin hem de diş fırçalama alışkanlıklarını kolaylıkla kazandırın. Çocuklarınızın eğlenmesi ve sevimli karakterler ile diş fırçalama alışkanlığını kazanması için Oral-B tarafından geliştirilen Disney Magic Timer uygulamasından faydalanabilirsiniz. 

Uygulama ile birlikte gün içerisinde ne kadar çok diş fırçalama etkinliği yaparsanız o kadar çok ödül ve rozet kazanabilirsiniz. Bu da çocukları eğlendirerek en gerekli alışkanlıklarından birini edinmeleri konusunda başarılı yol kat etmelerini sağlar. 

Disney Magic Timer by Oral-B indir
DİĞER SÜRÜMLER